KoIové rypadlo R55W-9A

Právě nyní nabízíme na minirypadla Hyundai akci 4 + 4. Na minirypadla značky Hyundai nyní nabízíme 4 roky záruky nebo 4000 Mth.Více informací Vám poskytnou:Pro oblast Čech: Razima Michal, m.razima@cime.cz,...

Právě nyní nabízíme na minirypadla Hyundai akci 4 + 4.

Na minirypadla značky Hyundai nyní nabízíme 4 roky záruky nebo 4000 Mth.
Více informací Vám poskytnou:
Pro oblast Čech: Razima Michal, m.razima@cime.cz, +420 731 542 045
Pro oblast Moravy: Pleša Ondřej, plesa@cime-bau.cz, +420 603 539 465

Kolovou verzi tohoto 5,5 tunového rypadla nabízí společnost Hyundai Heavy Industries jako jedna z mála. Rypadlo se výborně hodí např. na dokončovací práce, pro terénní či výkopové práce. Mezi velké přednosti tohoto rypadla patří určitě jeho přepravní rychlost, která dosahuje až 30 km/h. Rypadlo nabízí možnost prodlouženého ramene. Jedná se o rypadlo s možností širokého uplatnění.

Aby se obsluha stroje cítila v kabině komfortně, je kabina maximálně prostorná a ergonomická. Rypadlo má největší kabinu ve své třídě. Kabina je vybavena nastavitelným sedadlem, klimatizací, rádiem s USB a na ovládání jednoduchým displejem, který poskytuje obsluze neustálý přehled o provozních hodnotách stroje. Okna nakladače jsou vyrobena z nerozbitného skla, čelní a boční okno je posuvné, čelní navíc sklopné.

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.