Pásové rypadlo HX 160AL

Rypadlo Hyundai najde uplatnění při výstavě infrastruktury, při terénních úpravách, práci v lomech, dolech i speciálním nasazení.

Hyundai HX160L

Pásová rypadla Hyundai jsou přesně navržena s důvěryhodnými, osvědčenými komponenty a systémy od předních světových výrobců. Pokud tedy hledáte pásové rypadlo, které bude splňovat Vaše požadavky na práci, ale zároveň nebude nákladné na provoz i údržbu, je nový model Hyundai HX160L pro Vás trefou do černého. Stroj se stal nejprodávanějším modelem své třídy v Evropě. Vyznačuje se svou robustností, spolehlivostí a vysokou produktivitou.

Mezi novinky HX160AL patří:

Variabilní ovládání „POWER CONTROL“

Série HX zavádí variabilní řízení výkonu motoru s třemi režimy, které zajistí nejvyšší výkon v jakémkoliv pracovním nasazení. Režim módu P nastaví výkon stroje pro těžké práce, režim módu S do standardního režimu s optimalizovaným výkonem a úsporou paliva. Při režimu módu E je výkon stroje nastaven do ekonomického režimu pro lehké práce a nejlepší efektivitu pro spotřebu paliva.

Ovládání průtoku oleje „FLOW CONTROL“

Dalším zlepšením bagru Hyundai je efektivnější ovládání množství průtoku oleje, které je ovládáno přes dvě nezávisle řízená hydraulická čerpadla. Optimalizují nastavení průtoku oleje zvolených přídavných adaptérů (do paměti se nechá uložit např. až 10 bouracích kladiv a 10 typů drapáků, drtičů, …), což je ideální pro různé práce.

Spotřeba paliva

Nové modely řady HX jsou vybaveny motory s efektivní emisní třídou „4 final“, hydraulickým zlepšením a elektronickým zdokonalením, které zlepšují celkovou spotřebu paliva až o 10 % ve srovnání s předchozími řadami.

Nový inteligentní 8" monitor

8" interaktivní dotykový barevný displej je o 30 % větší než u předchozích modelů. Umožňuje obsluze kontrolovat a spravovat většinu funkcí provozu, diagnostiky, a to vše na jednom místě.

Rozšířený audio systém

Audio systém obsahuje rádio AM / FM, MP3 přehrávač, USB, integrovanou funkci handsfree Bluetooth s vestavěným mikrofonem umožňující telefonní hovory při práci i v klidovém režimu.

Snadný servisní přístup

K důležitým místům údržby jsou k dispozici tři velké otevírací kapoty, které umožňují snadný přístup ke všem důležitým celkům, jako např. k chladičům, čerpadlům a hydraulickým ventilům…

Kamerový systém „AAVM“

Exkluzivní kamerový systém „AAVM“ od společnosti Hyundai zobrazí obsluze stroje jasný pohled kolem stroje v okruhu 360 stupňů na osmipalcovém monitoru, což výrazně přispívá k bezpečnosti kolem stroje. Součástí tohoto systému je „IMOD“ (Intelligent Moving Detection Object), který upozorňuje obsluhu na přítomnost lidí nebo objektů v dosahu 5 metrů.

HI-MATE

Satelitní monitorovací systém, který umožňuje monitorování stroje na dálku přes Váš počítač či telefon, kde si např. kontrolujete spotřebu paliva, čas vykonané práce, místo používání bagru a mnoho dalších záznamů. Systém HI-MATE je standardně dodáván do bagrů od 12 – 120 tun na dobu 60 měsíců zdarma.

Rypadlo Hyundai je navrženo a vyrobeno pro maximální nasazení a to díky jeho pevnosti, nízké spotřebě paliva, výkonnosti hydrauliky a skvělé ovladatelnosti.

Technická specifikace

Základní technické údajePásové rypadlo HX 160AL
Provozní hmotnost17.695 kg
Typ motoruCummins B4.5
Výkon motoru115 kW/ 155 HP
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 160 l/min
Objem lopaty1.00 m3-3,20 m3
Maximální rypná síla123,6 kN
Maximální hloubka kopání5660 mm - 6560 mm
Maximální výsypná výška6110 mm - 6910 mm
Přední dosah na zemi8690 mm - 9450 mm
Objem palivové nádrže290 l
Šířka stroje2490 mm – 2690 mm
Šířka pojezdového pásu500 mm – 700 mm

Soubory ke stažení

Video Pásové rypadlo HX 160AL

Video Pásové rypadlo HX 160AL
Video Pásové rypadlo HX 160AL
Zobrazit další videa

Galerie Pásové rypadlo HX 160AL

  • Pásové rypadlo HX160L
  • Pásové rypadlo HX160L pohled zleva
  • Pásové rypadlo HX160L

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.