Společnost Hyundai

Hledáte stavební stroje se skvělými užitnými vlastnostmi? Tak jsou to právě stroje Hyundai, které díky kvalitě, rozsáhlé standardní výbavě a dostupností za skvělou cenu oslavují stále větší spektrum zákazníku.

Stavební stroje Hyundai

Společnost HCEE (Hyundain Contruction Equipment Europe) oslavila 7. února 2020, 25 výroční působnosti na evropském trhu.

Po evropském debutu  v roce 1995 se společnosti nyní nachází v novém nejmodernějším evropském velitelství v Tessenderlo (provincie Limburg, Belgie).

To, že se společnost stala nezávislou obchodní jednotkou, která definovala globální vizi 2023 a obdržela nedávno cenu "Technické inovace" pro nový kolový nakladač, jsou jasnou známkou toho, že se věci v rámci HCEE neustále vyvíjí.

Co se týče prodeje stavební techniky, je značka  Hyundai na 3. místě ve světě.

Na základě velké poptávky po stavební technice založila společnost HYUNDAI v roce 1985 divizi stavebních strojů, jejímž cílem je vyrábět kvalitní stavební stroje a příslušenství. Na evropském trhu začala působit v roce 1990 a v současné době má ve svém sortimentu více než 44 modelů strojů a zastoupení ve 20 zemích Evropy. Současná nabídka obsahuje pásová a kolová rýpadla, čelní kolové nakladače a vysokozdvižné vozíky s elektrickým pohonem, spalovacím dieselovým motorem a pohonem na plyn.

Hyundai neustále zlepšuje kvalitu a zavádí standardy dle potřeb zákazníků, ať už vlastním designérským zpracováním nebo vynikající výkonností a spolehlivostí strojů.

Soustavná inovace, kvalitní záruční i pozáruční servis a péče o zákazníky dělají z HYUNDAI CONSTRUCTION EQUIPMENT EUROPE jeden z nejrychleji se rozvíjejících výrobních závodů na světě.

Výhradním dovozcem strojů HYUNDAI do České republiky je společnost CIME-bau, s. r. o., která prostřednictvím své prodejní a servisní sítě zajišťuje prodej, servis, pronájem a leasing těchto kvalitních strojů. Na stroje lze poskytnou záruku až 5 let nebo 8 000 Mth dle programu Hyundai Extended Warranty.

Proč by měl zákazník dát přednost Hyundai před ostatními konkurenčními značkami?

Hyundai Construction Equipment má jednu z nejširších nabídek kompaktních strojů v průmyslu. Nabízí optimální všestrannost za atraktivní cenu v celosvětovém měřítku.

Klasicky ve svém portfoliu nabízí:

  • mini-rypadla (1 – 3,5 t)
  • midi-rypadla (5,6 – 8 t)
  • pásové bagry (12,5 - 120 t)
  • kolové bagry(5,5 tun, 14 - 21 t)
  • kolové kloubové nakladače (13,5 - 31,7 t)

Hyundai jako jeden z mála na světě používá své vlastní železo, což je opodstatněno výrobním komplexem Hyundai Construction Equipment v Ulsanu v Jižní Korei, kde se vyrábí ponorky, tankery, ropné plošiny i veškerá stavební technika. Velmi bohaté zkušenosti této společnosti se příznivě podepsaly na delší životnosti a menším opotřebení stavebních strojů značky Hyundai.

Veškerá stavební technika je rozměrově na stejné bázi. Od konkurenčních značek se lišíme především robustností strojů a nejprostornějšími kabinami na trhu. Co se týče komponentů, ze kterých jsou stroje Hyundai sestaveny, tak to jsou komponenty uznávané v celosvětovém měřítku jako např. hydraulika bosch rexroth nebo kawasaki (do nakladačů se montuje Bosch Rexroth, do bagrů Kawasaki). Motory jsou odebírané také od světově uznávaných výrobců jakými jsou Kubota, Yanmar, Perkins, Cummins(Hyundai je největším odběratelem motorů Cummins na světě).

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.