Nacházíte se:

Novinky

BUDOUCNOST JE TADY! Větší produktivita, pohodlí i bezpečnost a nižší provozní náklady – to vše přináší nová řada stavebních strojů značky HYUNDAI, která je připravená změnit váš svět

Novinky

Co s sebou přináší nová řada A?

Stroje nabízí nové inteligentní funkce pro zajištění větší produktivity, pohodlí a bezpečnosti a poskytují vynikající zážitek z obsluhy stroje. Zároveň s sebou přináší i nižší náklady spojené s provozem stroje.

Vyšší výkon a nižší spotřeba – tak se vyznačuje nová řada A značky Hyundai Constuction Equipment. Všechny stavební stroje této modelové řady jsou poháněny novou řadou naftových motorů od amerického výrobce spolehlivých motorů Cummins Performance Series. Tyto motory splňují přísnou emisní normu STAGE V a obsluze poskytují až o 10 % vyšší výkon a téměř pětinový nárůst točivého mementu v porovnání s předchozími motory. To při zajištění nižší spotřeby paliva. U těchto motorů také oceníte používání nejnovějšího systému následného zpracování výfukových plynů Single Module (systém jednoho modulu) bez recirkulace spalin EGR. Tento systém kombinuje oxidační katalyzátor DOC, filtr pevných částic DPF a Ad-blue SCR. Což zajistí, že regenerace probíhá bez jakéhokoliv dopadu na provoz stroje a bez zásahu obsluhy. Tato funkce společně s prodlouženou dobou výměny oleje se promítnou do snížení provozních nákladů.

Více práce za kratší dobu – Společnost Hyundai Construction Equipment díky svým zkušenostem ze stavenišť vyvinula chytrou technologii, která zvýší výkon stroje i vaši spokojenost a tím zajistí více práce za kratší dobu. Spokojení budete i s novým designem kabiny, který poskytuje maximální viditelností pro zajištění většího bezpečí a jistoty obsluhy stroje.

NOVÉ Kolové nakladače:NOVÁ Pásová MINI/MIDI rypadla:NOVÁ Pásová rypadla:NOVÁ kolová rypadla:
HL930AHX10AHX210AL/ HX210ANLHW140A
HL940AHX85AHX220ALHW160A
HL955A

HX235ALCR

HW170ACR
HL960AHX260ALHW210A
HL970AHX300AL
HL975ACVTHX330AL
HL980AHX380AL
HX480AL
HX520AL

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.