Pásové rypadlo HX 330L

Rypadlo Hyundai řady HX je novinkou roku 2016. Tento model má inovovaný vzhled a zdokonalené technické parametry.

Pásové rypadlo HX 330L

Pokud hledáte spolehlivého pracanta, který bude splňovat Vaše požadavky a pracovat s maximálním nasazením, ale zároveň jeho provoz a údržba nebudou nákladné, pak je model Hyundai HX330L tou správnou volbou. Vyznačuje se svou robustností, spolehlivostí a vysokou produktivitou.

Rypadlo Hyundai je navrženo a vyrobeno pro maximální nasazení a to díky jeho pevnosti, nízké spotřebě paliva, výkonnosti hydrauliky a skvělé ovladatelnosti.

Mezi novinky HX330L patří:

Variabilní ovládání „POWER CONTROL“

Série HX zavádí variabilní řízení výkonu motoru s třemi režimy, které zajistí nejvyšší výkon v jakémkoliv pracovním nasazení. Režim módu P nastaví výkon stroje pro těžké práce, režim módu S do standardního režimu s optimalizovaným výkonem a úsporou paliva. Při režimu módu E je výkon stroje nastaven do ekonomického režimu pro lehké práce a nejlepší efektivitu pro spotřebu paliva.

Ovládání průtoku oleje „FLOW CONTROL“

Dalším zlepšením bagru Hyundai je efektivnější ovládání množství průtoku oleje, které je ovládáno přes dvě nezávisle řízená hydraulická čerpadla. Optimalizují nastavení průtoku oleje zvolených přídavných adaptérů (do paměti se nechá uložit např. až 10 bouracích kladiv a 10 typů drapáků, drtičů, …), což je ideální pro různé práce.

Spotřeba paliva

Nové modely řady HX jsou vybaveny motory s efektivní emisní třídou „4 final“, hydraulickým zlepšením a elektronickým zdokonalením, které zlepšují celkovou spotřebu paliva až o 10 % ve srovnání s předchozími řadami.

Nový inteligentní 8" monitor

8" interaktivní dotykový barevný displej je o 30 % větší než u předchozích modelů. Umožňuje obsluze kontrolovat a spravovat většinu funkcí provozu, diagnostiky, a to vše na jednom místě.

Rozšířený audio systém

Audio systém obsahuje rádio AM / FM, MP3 přehrávač, USB, integrovanou funkci handsfree Bluetooth s vestavěným mikrofonem umožňující telefonní hovory při práci i v klidovém režimu.

Snadný servisní přístup

K důležitým místům údržby jsou k dispozici tři velké otevírací kapoty, které umožňují snadný přístup ke všem důležitým celkům, jako např. k chladičům, čerpadlům a hydraulickým ventilům…

Kamerový systém „AAVM“

Exkluzivní kamerový systém „AAVM“ od společnosti Hyundai zobrazí obsluze stroje jasný pohled kolem stroje v okruhu 360 stupňů na osmipalcovém monitoru, což výrazně přispívá k bezpečnosti kolem stroje. Součástí tohoto systému je „IMOD“ (Intelligent Moving Detection Object), který upozorňuje obsluhu na přítomnost lidí nebo objektů v dosahu 5 metrů.

HI-MATE

Satelitní monitorovací systém, který umožňuje monitorování stroje na dálku přes Váš počítač či telefon, kde si např. kontrolujete spotřebu paliva, čas vykonané práce, místo používání bagru a mnoho dalších záznamů. Systém HI-MATE je standardně dodáván do bagrů od 12 – 120 tun na dobu 60 měsíců zdarma.

Technická specifikace

Základní technické údajePásové rypadlo HX 330L
Provozní hmotnost33500 kg – 37480 kg
Typ motoruCummins QSL 9 (6-válec)
Výkon motoru212 kW/284 PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 277,2l/min
Objem lopaty1,8 m3
Maximální rypná síla211,8 kN
Maximální hloubka kopání6160 mm - 8220 mm
Maximální výsypná výška6780 mm - 7910 mm
Přední dosah na zemi10020 mm - 11950 mm
Objem palivové nádrže600 l
Šířka stroje2990 mm – 3580 mm
Šířka pojezdového pásu600 mm – 900 mm

Soubory ke stažení

Video Pásové rypadlo HX 330L

Video Pásové rypadlo HX 330L
Video Pásové rypadlo HX 330L
Zobrazit další videa

Galerie Pásové rypadlo HX 330L

  • Hyundai HX330L
  • mnohostranné využití strojů Hyundai
  • Hyundai HX330L

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.