Hydraulická kladiva INDECO IT

Mnoho různých modelů, rozdělené na velké, střední, malé a hlavně dostupné v různých verzích? To jsou hydraulická kladiva značky Indeco, která má nejširší škálu kladiv dostupných po celém světě.

Hydraulická kladiva Indeco It. Váš partner při demolicích!

FUNKCE

Hydraulická kladiva INDECO HP jsou důkazem italské špičkové technologie a kvality konstrukce, která je využívána především při demolicích.

Díky hloubkovému výzkumu hydraulických systémů, materiálů, tepelného zpracování, příslušenství a vynikající kvalitě výrobků si firma INDECO vybudovala skvělou reputaci na trzích po celém světě.

VLASTNOSTI

Všechna kladiva INDECO mají speciální inteligentní hydraulický systém umožňující automatické měnění energie a frekvence při ničení materiálu. Tím se také optimalizuje hydraulický tlak vyvíjený strojem a zvyšuje se tak produktivita a celkový výkon.

Výjimečné vlastnosti, jako je synchronizovaný vnitřní rozvaděč zarovnaný s pístem, olejové polštáře pro tlumení vibrací a krátký vzorec hydraulického proudění, umožňují zcela odstranit tření, což je rozhodujícím faktorem pro prodloužení životnosti kladiva.

Použití nízkolegovaných ocelí, vyrobených výhradně podle vlastního vzorce Indeco, výrazně prodlužuje průměrnou životnost hlavních komponentů kladiva. Pouzdro je vyrobeno z mimořádně odolných ocelových opotřebovacích desek HARDOX, které eliminují tření. Píst je rozdělen na dvě části, což má za následek větší nárazovou energii a nižší provozní náklady.

Centralizovaný mazací systém umožňuje kluzkým částem aby zůstaly mazány i když je kladivo při práci v horizontální poloze, čímž se výrazně snižuje opotřebení součástí a prodlužuje se životnost produktu.

Všechna ložiska kladiva značky Indeco těží z duálního systému tlumení nárazů Indeco, vnitřního hydraulického a mechanického, který je umístěn vně těla kladiva, což podstatně snižuje vibrace přenášené do nosiče. Nosič je v tomto případě také vystaven nižší úrovni napětí, protože kladiva Indeco jsou za pracovních podmínek podstatně lehčí než jiná konkurenční kladiva ve stejné třídě.

Vedle standardních verzí kladiv existují i tzv. super-izolační verze Whisper, jejichž tělo je vnitřně potaženo materiálem pohlcující zvuk, díky čemuž je hladina emisí zvuku výrazně snížena.

Tlak a napětí v hydraulickém okruhu nosiče snižuje dobíjecí hydraulický/dusíkový akumulátor, který také udržuje náboj plynu a energie na úder a snižuje náklady na údržbu a provoz.

  • C:\fakepath\Indeco marchio positivo (2)

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.