Kolové rypadlo HW 210

Tato nová řada rypadel Hyundai HW 210 poukazuje na inovační technologie s důrazem na bezpečnost a efektivitu práce při nízké spotřebě pohonných hmot.

Hyundai HW 210

Kolové rypadlo HW210 je nový typ, který se oproti předchozímu modelu vyznačuje vyšší produktivitou práce a efektivnějším výkonem. Toto rypadlo je schopno až o 15 % rychleji naložit nákladní automobil. S tím je i spojena rychlost zdvihu, která je o 12 % vyšší než dříve. Předností u modelu HW210 je možnost zvolit variantu mononebo dvoudílného výložníku a různé délky ramene od 2 000 mm až po 2 920 mm. V návaznosti na tento fakt dosahuje rypadlo výsypné výšky až 10 650 mm a rypné hloubky až 6 380 mm. Samozřejmostí je volba patek pro bezpečnou práci. Přepravní rychlost stroje dosahuje 35 km/h a pracovní 9,1 km/h.

Variabilní ovládání „POWER CONTROL“

Série HW zavádí variabilní řízení výkonu motoru s třemi režimy, které zajistí nejvyšší výkon v jakémkoliv pracovním nasazení. Režim módu P nastaví výkon stroje pro těžké práce. Režim módu S do standardního režimu s optimalizací výkonu a úspory paliva. Režim módu E nastaví výkon stroje do ekonomického režimu pro lehké práce a nejlepší efektivitu pro spotřebu paliva.

Ovládání průtoku oleje „FLOW CONTROL“

Dalším zlepšením bagru Hyundai je efektivnější ovládání množství průtoku oleje, které je ovládáno přes dvě nezávisle řízená hydraulická čerpadla. Optimalizují nastavení průtoku oleje zvolených přídavných adaptérů (do paměti se nechá uložit např. až 10 bouracích kladiv a 10 typů drapáků, drtičů, …), což je ideální pro různé práce.

Spotřeba paliva

Nové modely řady HW jsou vybaveny motory s efektivní emisní třídou „4 final“, hydraulickým zlepšením a elektronickým zdokonalením, které zlepšují celkovou spotřebu paliva až o 10 % ve srovnání s předchozími řadami.

Rychlejší čas cyklů hydrauliky

Díky kombinaci inovativních vylepšení hydraulického systému dosahují rýpadla řady HW rychlejší cyklické rychlosti než předchozí modely, což zvyšuje produktivitu stroje

Rozšířený audio systém

Audio systém obsahuje rádio AM / FM, MP3 přehrávač, USB, integrovanou funkci handsfree Bluetooth a vestavěný mikrofon, který umožňuje obsluze bezpečně přijímat hovory a volat v kabině.

Sedadlo „DELUXE“

Sedadlo řidiče je navrženo tak, aby snížilo únavu a zvyšovalo produktivitu práce. Standardní sedadlo je mechanicky odpružené s vyhříváním, volitelně může být pneumaticky odpružené. Nastavitelné opěrky rukou, součástí sedadla a ovládací konzole poskytují největší komfort pro každou obsluhu.

Nový inteligentní 8" monitor

8" interaktivní dotykový barevný displej je o 30 % větší než u předchozích modelů. Umožňuje obsluze kontrolovat a spravovat většinu funkcí provozu a diagnostiky. To vše na jednom místě.

Inovované ovládání „HAPTIC CONTROL“

Funkce „Haptic Control“ je běžná technologie, která se nachází na luxusních automobilech, díky ní je snadné zvolit menu a nastavovat potřebné parametry. Jedná se o ovladač, který je umístěn na pravé straně panelu. Tímto ovladačem obsluha nastavuje např. otáčky motoru, klimatizaci a všech funkcí v rámci clusteru.

Snadný servisní přístup

K důležitým místům údržby jsou k dispozici tři velké otevírací kapoty, které umožňují snadný přístup ke všem důležitým celkům, jako např. k chladičům, čerpadlům a hydraulickým ventilům…

Kamerový systém „AAVM“

Exkluzivní kamerový systém „AAVM“ od společnosti Hyundai zobrazí obsluze stroje jasný pohled kolem celého stroje v okruhu 360° na osmipalcovém monitoru, což výrazně přispívá k bezpečnosti kolem stroje. Součástí tohoto systému je „IMOD“ (Intelligent Moving Detection Object), který upozorňuje obsluhu na přítomnost lidí nebo objektů v dosahu 5 metrů.

HI-MATE

Satelitní monitorovací systém umožňuje monitorování stroje na dálku přes Váš počítač či telefon, kde si např. kontrolujete spotřebu paliva, čas vykonané práce, místo používání bagru a mnoho dalších záznamů. Systém HI-MATE je standardně dodáván do rypadel od modelu HW140 na dobu 60 měsíců zdarma.

Technická specifikace

Základní technické údajeRypadlo HW 210
Provozní hmotnost21200 kg – 21300 kg
Typ motoruCummins QSB6.7 (6-válec)
Výkon motoru136,8 kW/183 PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 228,2l/min
Objem lopaty1,15 m3
Maximální rypná síla152 kN
Maximální hloubka kopání5250 mm - 6380 mm
Maximální výsypná výška6670 mm - 7730 mm
Přední dosah na zemi8890 mm - 9960 mm
Objem palivové nádrže310 l
Šířka stroje2530 mm
Silniční/ pracovní rychlost35 km/h / 9,1 km/h
Stabilizace rypadlaradlice – patky (možné kombinovat)
Výložníkmono výložník – dvoudílný výložník

Soubory ke stažení

Galerie Kolové rypadlo HW 210

  • HW 210 - efektivní, ale nízkonákladový
  • Stroj se vyznačuje vysokou přepravní rychlostí

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.