Pásové rypadlo HX 210 ANL

Připraveno změnit Váš svět!

HX210AL (1)

Pásové rypadlo HX210 AL/ ANL

Série HX A:
Tatot řada výjimečným produktem iniciativního ducha společnosti HCE a tvůrčího a silného jádra těch nejlepších inženýrů v oboru, kteří neúnavně pracovali na nabídce bezchybných modelů. Nová řada HX A odráží vše, co zákazník potřebuje a to díky důkladnému a dlouhodobému sledování jeho potřeb a požadavků.

Rypadlo Hyundai je navrženo a vyrobeno pro maximální nasazení a to díky jeho pevnosti, nízké spotřebě paliva, výkonnosti hydrauliky a skvělé ovladatelnosti.

Pokud hledáte spolehlivého pracanta, který bude splňovat Vaše požadavky a pracovat s maximálním nasazením, ale zároveň jeho provoz a údržba nebudou nákladné, pak je model Hyundai HX210 AL/ ANL tou správnou volbou. Vyznačuje se svou robustností, spolehlivostí a vysokou produktivitou.

Rypadlo Hyundai je navrženo a vyrobeno pro maximální nasazení a to díky jeho pevnosti, nízké spotřebě paliva, výkonnosti hydrauliky a skvělé ovladatelnosti.

1. VYSOKÁ PRODUKTIVITA

 • EGR (Stage V)
  Nový motory Cummins B4.5 přinášejí více výkonu s maximálním točivým momentem 780 Nm, což je nový průmyslový standard. Stejně jako všechny stroje řady A jsou i tato rypadla vybavena naším systémem následného zpracování výfukových plynů "all-in-one", který snižuje emise a pomáhá zajistit shodu s evropskými požadavky STAGE V. Odstranění potřeby EGR vede ke zvýšené spolehlivosti a zjednodušené údržbě. Rovněž umožňuje snížit provozní náklady díky lepší spotřebě paliva a delším servisním intervalům.
 • Eco report - NOVÉ
 • EPFC (Electric Positive Flow Control) - NOVÉ

 • Režim zvedání - NOVÉ
  Tento pracovní režim zlepšuje přesnost a zdvihovou kapacitu snížením otáček, aktivací zvýšení výkonu a vylepšenou regulací průtoku čerpadla.

 • Fuel Rate Information (Inforamce o spotřebě)
  Informace o palivu se zobrazují formou jako průměrná rychlost a poslední spotřebované palivo. Tyto informace jsou důležité pro navádění na hospodárný provoz.

 • Eco Gauge
  Změna úrovně hladiny paliva v souladu s provozním zatížením motoru, indikuje displey pomocí barev o stavu úspory paliva.

 • Automatické vypnutí motoru
  Nastavitelné „Automatické vypnutí motoru“ výrazně snižuje dobu nečinnosti, celkovou provozní dobu a spotřebu paliva.

2. PROVOZUSCHOPNOST

3. TRVANLIVOST

 • Side Protector (Boční chránič) - VOLITELNĚ
  Chrání boční rám stroje proti poškození při práci v úzkém prostoru.

 • FOPS/ROPS kabina
  Konstrukce kabiny je vyztužena integrálně svařenou, nízko namáhanou a vysokopevnostní ocelí. Je certifikován podle bezpečnostních norem ISO 12117-2 (ROPS - Ochranná konstrukce chránící při převrácení) a ISO 10262 (FOPS - Ochranné konstrukce proti padajícímu předmětu).

 • Prodoužená životnost horní a dolní části kontrukce vč. upevnění
  Horní a dolní část konstrukce stroje a připevnění adaptérů, řady HX, mají vyšší životnost, což je prokázáno četnými testy, včetně silničních testů a virtuální simulace. Odolnost proti opotřebení se zlepšila použitím nového materiálu.

 • Odolný chladicí modul
  Řada HX A má odolný chladicí modul, který prošel přísnými testy, což prokazuje nejvyšší produktivitu v náročném pracovním prostředí.

4. POHODLÍ PŘI PRÁCI

 • Key On Init Work Mode - NOVÉ

 • Inteligentní a širokoúhlý displej
  8 '' displej (jako displej smartphonu) řady HX A poskytuje vynikající čitelnost. Centralizované Swithes na displeji umožňují pohodlnou kontrolu hladiny močoviny a teploty mimo kabinu.

 • Ovládání přídavné hydrauliky proporcionálně pedálem na podlaze nebo na joysticku - VOLITELNĚ
 • Streight travel pedal (Pedál pro přímý pojezd)
  Volba pedálu přímého pojezdu zvyšuje pohodlí při cestování na dlouhé vzdálenosti nebo při kombinaci pojezdu a přídavného zařízení.
 • Úprava nabídky vlastníka
  Majitel stroje může operátorům omezit přístup k radě funkcí. Majitel může nastavit seznam funkcí tak, aby jej uzamkl nebo odemkl. Pro přístup k funkcím je nutné zadat heslo.

 • Kombinovaná rychlost
  Obsluha může nastavit úroveň citlivosti zatížení, úroveň priority výložníku proti ramenu a otáčení. Citlivost zátěže je regulována pomocí 5 úrovní počátečního průtoku pro výložník a ramene v provozu podle hmotnosti přídavného zařízení.

5. BEZPEČNOST PŘI PRÁCI

 • Automatický bezpečnostní zámek - NOVÉ

 • AAVM - VOLITELNĚ
  Exkluzivní kamerový systém „AAVM“ od společnosti Hyundai zobrazí obsluze stroje jasný pohled kolem stroje v okruhu 360 stupňů na osmipalcovém monitoru, což výrazně přispívá k bezpečnosti kolem stroje. Součástí tohoto systému je „IMOD“ (Intelligent Moving Detection Object), který upozorňuje obsluhu na přítomnost lidí nebo objektů v dosahu 5 metrů.

 • Elektronická hřídelová parkovací brzda - NOVÉ
 • Výstražný signál bezpečnostního pásu
  Pokud bezpečnostní pás není při otočení klíče zapalování zapnutý, spustí se v intervalech spolu s nepřetržitým vizuálním výstražným signálem alarm. To zdůrazňuje naši prioritu pro bezpečnost obsluhy.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Základní technické údajePásové rypadlo HX 210 AL/ 210 ANL
Provozní hmotnost22150 kg – 23170 kg
Typ motoruCummins B4.5
Výkon motoru127 kW/ 170 HP
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 234 l/min
Objem lopaty0,92  m3
Maximální rypná síla152 kN
Maximální hloubka kopání5 480 mm - 6 400 mm
Maximální výsypná výška7 390 mm - 8 160 mm
Přední dosah na zemi9 140 mm - 10 900 mm
Objem palivové nádrže400 l
Šířka stroje2 555mm – 2 655 mm
Šířka pojezdového pásu500 mm – 800 mm

Soubory ke stažení

Video Pásové rypadlo HX 210 ANL

Video Pásové rypadlo HX 210 ANL
Zobrazit další videa

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.