Financování

Víme, že pořízení nové techniky není levná záležitost, a proto Vám nabízíme možnost využití výhodných finančních služeb od společnosti Uni Leasing ČR.

Víme, že na pořízení nové techniky je zapotřebí většího množství finančních prostředků, se kterými se pojí i vedlejší výdaje, a proto Vám nabízíme možnost využít výhodných finančních služeb, kterou nabízí společnost Uni Leasing ČR.

Poskytujeme finanční i operativní leasing včetně splátkového prodeje všech námi dodávaných strojů, techniky a příslušenství.
A protože každá podnikatelská činnost je spojena s určitým rizikem je účinnou ochranou kvalitní pojištění. Aby Vaší starostí mohlo být jen podnikání, starosti o pojištění námi dodané techniky a příslušenství přenechejte nám.

Finanční leasing

Společnost CIME-bau,s.r.o. ve spolupráci s Uni Leasing ČR Vám umožní financovat jakoukoliv techniku a příslušenství z naší nabídky, podle Vašich potřeb.

Příklad: Při složení akontace ve výši min. 25% budete mít první dvě leasingové splátky v nulové výši a Vy začínáte splácet až 3. měsíc od uvedení stroje do provozu.

Dále nabízíme:

  • pevné nebo pohyblivé splátky
  • splátky měsíční nebo čtvrtletní splatné na začátku nebo na konci období.

Kde uzavřít leasingovou smlouvu?

V případě Vašeho zájmu vyřídíme veškeré formality přímo u Vás při obchodním jednání. Kontaktujte naše pracovníky a domluvte si s nimi termín setkání, na kterém Vám detailně objasní podmínky leasingového financování a poskytnou Vám bezplatné poradenství při výběru optimální formy a struktury financování.

Využijte výhody operativního leasingu!

Operativní leasing je pronájem stroje nebo přídavného zařízení na časově neomezenou dobu. Délku pronájmu stanovíme na základě Vašich potřeb a požadavků a nepožadujeme jednorázovou splátku předem. Vlastníkem předmětu leasingu je leasingová společnost. Po ukončení pronájmu, nájemce vrátí pronajatý předmět zpět do leasingové společnosti. Splátky jsou fixní po celé smluvní období.

Operativní leasing je určen především pro větší firmy, které potřebují nebo požadují častější obměnu strojního parku a je vhodným řešením v případě, že firma:

  • z různých důvodů nechce předmět leasingu vlastnit
  • bude hradit pouze pravidelné splátky /neplatí akontaci/
  • chce po vypršení smlouvy dlouhodobě najmout jiný, modernější stroj

Splátkový prodej

Účelem splátkového prodeje je na základě kupní smlouvy s úhradou kupní ceny ve splátkách umožnit Vám okamžité a trvalé užívání zakoupeného stroje.
Leasingová společnost nakoupí stroj s příslušenstvím od společnosti CIME-bau,s.r.o. podle Vašeho výběru a následně Vám ho prodá formou splátkového prodeje. Vy jste vlastníkem stroje od samého počátku smlouvy a provádíte i jeho daňové odpisy. Nabízíme varianty splácení na 12, 18, 24, 36 měsíců. Perioda splátek je měsíční.

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.