Pásové rypadlo HX 300L

Rypadlo Hyundai řady HX je novinkou roku 2016. Tento model má inovovaný vzhled, zdokonalené technické parametry.

Pásové rypadlo HX 300L

Rypadlo HX 300L je spolehlivý pracant, který bude splňovat Vaše požadavky a pracovat s maximálním nasazením, ale zároveň jeho provoz a údržba nebudou nákladné."Třístovka" se vyznačuje svou robustností, spolehlivostí a vysokou produktivitou.

Rypadlo Hyundai je navrženo a vyrobeno pro maximální nasazení a to díky jeho pevnosti, nízké spotřebě paliva, výkonnosti hydrauliky a skvělé ovladatelnosti.

Mezi novinky HX300L patří:

Variabilní ovládání „POWER CONTROL“

Série HX zavádí variabilní řízení výkonu motoru s třemi režimy, které zajistí nejvyšší výkon v jakémkoliv pracovním nasazení. Režim módu P nastaví výkon stroje pro těžké práce, režim módu S do standardního režimu s optimalizovaným výkonem a úsporou paliva. Při režimu módu E je výkon stroje nastaven do ekonomického režimu pro lehké práce a nejlepší efektivitu pro spotřebu paliva.

Ovládání průtoku oleje „FLOW CONTROL“

Dalším zlepšením bagru Hyundai je efektivnější ovládání množství průtoku oleje, které je ovládáno přes dvě nezávisle řízená hydraulická čerpadla. Optimalizují nastavení průtoku oleje zvolených přídavných adaptérů (do paměti se nechá uložit např. až 10 bouracích kladiv a 10 typů drapáků, drtičů, …), což je ideální pro různé práce.

Spotřeba paliva

Nové modely řady HX jsou vybaveny motory s efektivní emisní třídou „4 final“, hydraulickým zlepšením a elektronickým zdokonalením, které zlepšují celkovou spotřebu paliva až o 10 % ve srovnání s předchozími řadami.

Nový inteligentní 8" monitor

8" interaktivní dotykový barevný displej je o 30 % větší než u předchozích modelů. Umožňuje obsluze kontrolovat a spravovat většinu funkcí provozu, diagnostiky, a to vše na jednom místě.

Rozšířený audio systém

Audio systém obsahuje rádio AM / FM, MP3 přehrávač, USB, integrovanou funkci handsfree Bluetooth s vestavěným mikrofonem umožňující telefonní hovory při práci i v klidovém režimu.

Snadný servisní přístup

K důležitým místům údržby jsou k dispozici tři velké otevírací kapoty, které umožňují snadný přístup ke všem důležitým celkům, jako např. k chladičům, čerpadlům a hydraulickým ventilům…

Kamerový systém „AAVM“

Exkluzivní kamerový systém „AAVM“ od společnosti Hyundai zobrazí obsluze stroje jasný pohled kolem stroje v okruhu 360 stupňů na osmipalcovém monitoru, což výrazně přispívá k bezpečnosti kolem stroje. Součástí tohoto systému je „IMOD“ (Intelligent Moving Detection Object), který upozorňuje obsluhu na přítomnost lidí nebo objektů v dosahu 5 metrů.

HI-MATE

Satelitní monitorovací systém, který umožňuje monitorování stroje na dálku přes Váš počítač či telefon, kde si např. kontrolujete spotřebu paliva, čas vykonané práce, místo používání bagru a mnoho dalších záznamů. Systém HI-MATE je standardně dodáván do bagrů od 12 – 120 tun na dobu 60 měsíců zdarma.

Technická specifikace

Základní technické údajePásové rypadlo HX 300L
Provozní hmotnost30200 kg – 34520 kg
Typ motoruCummins QSB 6.7 (6-válec)
Výkon motoru180 kW/242 PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 273l/min
Objem lopaty1,6 m3
Maximální rypná síla192,2 kN
Maximální hloubka kopání6440 mm - 8090 mm (14 820 mm*)
Maximální výsypná výška6940 mm - 7310 mm (12 190 mm*)
Přední dosah na zemi10020 mm - 11400 mm (18 510 mm*)
Objem palivové nádrže500 l
Šířka stroje2990 mm - 3470 mm
Šířka pojezdového pásu600 mm – 900 mm

* údaj platný pro stroj s ramenem dlouhého dosahu

Soubory ke stažení

Video Pásové rypadlo HX 300L

Video Pásové rypadlo HX 300L
Video Pásové rypadlo HX 300L
Zobrazit další videa

Galerie Pásové rypadlo HX 300L

  • kvalita a maximální nasazení
  • Hyundai HX300L

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.