Pásové rypadlo HX 140L

Toto pásové rypadlo řady HX značky Hyundai je novinkou roku, která se vyznačuje inovovaným vzhledem a zdokonalenými technickými parametry.

Pásové rypadlo HX 140L

Hledáte pásové rypadlo s nízkými náklady na údržbu i provoz, ale vysokým pracovním nasazením? Tím je právě nový model Hyundai HX140L, který je nejprodávanějším strojem svého druhu v Evropě. Vyznačuje se svou robustností, spolehlivostí, skvělou ovladatelností a vysokou produktivitou.

Mezi novinky HX140 patří:

Variabilní ovládání „POWER CONTROL“

Série HX zavádí variabilní řízení výkonu motoru s třemi režimy, které zajistí nejvyšší výkon v jakémkoliv pracovním nasazení. Režim módu P nastaví výkon stroje pro těžké práce. Režim módu S do standardního režimu s optimalizací výkonu a úspory paliva. Režim módu E nastaví výkon stroje do ekonomického režimu pro lehké práce a nejlepší efektivitu pro spotřebu paliva.

Ovládání průtoku oleje„FLOW CONTROL“

Dalším zlepšením bagru Hyundai je efektivnější ovládání množství průtoku oleje, které je ovládáno přes dvě nezávisle řízená hydraulická čerpadla. Optimalizují nastavení průtoku oleje zvolených přídavných adaptérů (do paměti se nechá uložit např. až 10 bouracích kladiv a 10 typů drapáků, drtičů, …), což je ideální pro různé práce.

Spotřeba paliva

Nové modely řady HX jsou vybaveny motory s efektivní emisní třídou „4 final“, hydraulickým zlepšením a elektronickým zdokonalením, které zlepšují celkovou spotřebu paliva až o 10 % ve srovnání s předchozími řadami.

Nový inteligentní 8" monitor

8" interaktivní dotykový barevný displej je o 30 % větší než u předchozích modelů. Umožňuje obsluze kontrolovat a spravovat většinu funkcí provozu a diagnostiky. To vše na jednom místě.

Rozšířený audio systém

Audio systém obsahuje rádio AM / FM, MP3 přehrávač, USB, integrovanou funkci handsfree Bluetooth a vestavěný mikrofon umožňující telefonní hovory při práci i v klidovém režimu.

Snadný servisní přístup

K důležitým místům údržby jsou k dispozici tři velké otevírací kapoty, které umožňují snadný přístup ke všem důležitým celkům, jako např. k chladičům, čerpadlům a hydraulickým ventilům…

Kamerový systém „AAVM“

Exkluzivní kamerový systém „AAVM“ od společnosti Hyundai zobrazí obsluze stroje jasný pohled kolem celého stroje v okruhu 360° na osmipalcovém monitoru, což výrazně přispívá k bezpečnosti kolem stroje. Součástí tohoto systému je „IMOD“ (Intelligent Moving Detection Object), který upozorňuje obsluhu na přítomnost lidí nebo objektů v dosahu 5 metrů.

HI-MATE

Satelitní monitorovací systém umožňuje monitorování stroje na dálku přes Váš počítač či telefon, kde si např. kontrolujete spotřebu paliva, čas vykonané práce, místo používání bagru a mnoho dalších záznamů. Systém HI-MATE je standardně dodáván do bagrů od 12 – 120 tun na dobu 60 měsíců zdarma.

Pásová rypadla Hyundai jsou přesně navržena s důvěryhodnými, osvědčenými komponenty a systémy od předních světových výrobců.

Technická specifikace

Základní technické údajePásové rypadlo HX 140L
Provozní hmotnost13990 kg – 17370 kg
Typ motoruPerkins 1204F (4-válec)
Výkon motoru92,7 kW/124 PS
Výkon hydraulického čerpadlaPístové čerpadlo 2x 126,7 l/min
Objem lopaty0,6 m3
Maximální rypná síla102 kN
Maximální hloubka kopání4950 mm – 6050 mm
Maximální výsypná výška5670 mm – 6330 mm
Přední dosah na zemi7750 mm – 8790 mm
Objem palivové nádrže270 l
Šířka stroje2500 mm – 2700 mm
Šířka pojezdového pásu500 mm – 700 mm

Soubory ke stažení

Video Pásové rypadlo HX 140L

Video Pásové rypadlo HX 140L
Video Pásové rypadlo HX 140L
Zobrazit další videa

Galerie Pásové rypadlo HX 140L

  • Hyundai HX140L
  • Hyundai HX140L
  • Satelitní monitorovací systém

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.