Veletrh EXPO Lesní lom 13. 6. - 15. 6. 2023

13. mezinárodní demonstrační veletrh zaměřený na stroje, zařízení a technologie pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví.

EXPO Lesní lom 2023 je unikátní událost, kde jsou exponáty představeny v přirozeném lomovém prostředí pod volným nebem. Účastníci zde získávají jedinečnou příležitost seznámit se s nejnovějšímu produkty, špičkovými technologiemi a představiteli předních výrobců na trhu - a my budeme jeho součástí.

Termín: 13. - 15. 6. 2023

Místo: Kamenolom Brno Líšeň

Minulý ročník EXPO Lesní lom 2018 je svědectvím o výjimečnosti tohoto veletrhu. Na ploše přes 60 000 m2 se v kamenolomu v Brně-Líšni představilo 134 společností, které přilákaly více než 10 000 návštěvníků svými exponáty.

Kromě rozsáhlé účasti předních českých i zahraničních vystavovatelů přispělo k pozitivnímu hodnocení minulého ročníku také unikátní prostředí vápencového kamenolomu s názvem Lesní lom. Díky svým etážím poskytuje dostatečně prostornou plochu pro stánky vystavovatelů a je ideálním místem pro prezentaci rozsáhlých těžebních strojů, zařízení a vozidel, jako jsou bagry, rypadla, nakladače, třídiče a další.

Více informací: https://expolesnilom.cz/

Nenechte si tuto událost ujít.

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.