EXPO Lesní lom 2018, aneb jaké to bylo?

Ve dnech 19. - 21. června 2018 se uskutečnil demonstrační veletrh strojů a zařízení EXPO Lesní lom v kamenolomu se stejným jménem, v Brně Líšni.

Pozvánka na EXPO Lesní lom 2018

Vážení a milí zákazníci a zájemci o stroje značky Hyundai,

chtěli bychom Vám srdečně poděkovat za návštěvu na veletrhu EXPO Lesní Lom 2018, což byl demonstrační veletrh strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví.

Součástí tohoto veletrhu se samozřejmě stala i naše společnost CIME-bau, s.r.o., která se zde odprezentovala se sortimentem značky Hyundai a Schäffer. Představili jsme zde kolové nakladače, např. HL970, mini i midi pásová rýpadla, kolové rýpadlo HW 140 i pásové rýpadlo HX 300L a stavební pomocníky značky Schäffer, kterou může naše mateřská společnost CIME, s.r.o. hrdě zastupovat od června letošního roku.

Veletrh se uskutečnil ve dnech 19. – 21. června 2018, každý den od 9.00 do 17.00 hodin v kamenolomu Lesní lom, v Brně Líšni. Veletrh EXPO byl naprosto unikátní událostí svého druhu v České republice. Konal se přímo v lomu na výstavní ploše, která svou rozlohou přesahuje 40.000 m2.

Jsme hrdí, že jsme se tohoto veletrhu mohli účastnit a bylo nám ctí se s Vámi setkat.

Děkujeme.

Kolektiv společnosti CIME-bau, s.r.o a CIME, s.r.o.

Galerie EXPO Lesní lom 2018, aneb jaké to bylo?

  • Pozvánka na EXPO Lesní lom 2018

Máte dotaz? Napište nám

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.